LOGIN
banner_blatinie 01.pngbanner_blatinie 02.pngbanner_blatinie 03.jpgnova vyrobni hala.png

BAG IN BOX

Balení systémem bag in box představuje moderní trend ve vývoji balení tekutin v objemech od 3 do 20 litrů. Tento balicí systém je tvořen dvojitým flexibilním vakem z vhodných fólií, který je opatřen hrdlem a vhodným uzávěrem. Různé uzávěry umožňují snadné plnění a vypouštění kapalin. Celý vak je uložen v kartónu nebo jiné krabici uzpůsobené pro snadnou manipulaci a fixaci uzávěru při vyprazdňování.
Obalový systém bag in box je upotřebitelný všude tam kde je potřeba použití nevratného obalu na tekuté a kašovité výrobky. Jeho největším konkurentem je klasický kanystr, který však před i po vyprázdnění zaujímá stále stejný objem jako plný. Naopak sáčky, které jsou uskladněny v množství až několika tisíc kusů na paletě a rozložené kartony podobně, zaujímají při skladování a dopravě podstatně menší objem při schopnosti zabalení stejného množství tekutých produktů jako výrazně objemnější kanystr.

Použití:bagin uzaver

  • stolní oleje
  • protlaky a koncentráty
  • víno
  • sirupy
  • melanž
  • mléko
  • průmyslové výrobky (saponáty, destilovaná voda,...)

Pro balení produktů podléhající bakterielní zkáze nabízíme obaly určené pro aseptické plnění. Tyto obaly jsou tvořeny vysoce bariérovými fóliemi a jsou sterilně čisté.

Výrobní řada V

vnitřní fólie: PE 50µm; vnější fólie: PE/MetPET 72µm; uzávěr: pípa VITOP

Výrobní řada E

vnitřní fólie: PE 50µm; vnější fólie: PA/EVOH/PE 80µm; uzávěr: pípa VITOP

Výrobní řada M

vnitřní fólie: PE 50µm; vnější fólie: PE/PA/PE 80µm; uzávěr: průhledný/modrý

 

  3l 5l 10l 15l 20l
Typ V (mm) 300x350 350x400 400x550 500x530 500x600
Typ E (mm) 300x350 350x400 400x550 500x530 500x600
Typ M (mm) 300x350 350x400 400x550 500x530 500x600

 

Označení vaků:oznaceni vaku

 

 

 

BiB3BiB7

 


Bag in box pro plnění mlékem

Bag in box pro mléko a mléčné produkty s objemem od 3l do 20 litrů nabízí ekonomické a hygienické balení. Sáček je vyroben z polyetylenových vícevrstvých folií. Sáčky jsou podrobeny přísným hygienickým testům. Tento typ obalu lze používat pro různé druhy mléčných produktů jako je jogurt, zmrzlina a mléčné nápoje. Sáček může být vložen do kartonu nebo jiné krabice.


Bag in box pro plnění vínem

Bag in box pro plnění vínem s objemem od 3l do 20 litrů. Balení udržuje kvalitu vína po delší dobu. Můžete si kdykoli nalít sklenici vína bez závazku spojeného s otevřením celé láhve. Sáček je vyroben z polyetylenových vícevrstvých folií, hliníková folie zabraňuje přístupu světla k obsahu sáčku. Sáček může být vložen do kartonu nebo jiné krabice.


Bag in box pro plnění moštem

Bag in box je vhodný pro plnění moštem. Sáčky mohou být v různých velikostech od 3l do 20 litrů. Speciální vícevrstvá bariérová folie zabraňuje přístupu kyslíku k obsahu sáčku a snižuje možnost jeho znehodnocení. Sáček může být vložen do kartonu nebo jiné krabice.


Bag in box pro plnění olejem

Bag in box je vhodný pro plnění např. stolních olejů. Sáčky mohou být v různých velikostech od 3l do 20 litrů, dle individuálních požadavků jsme schopni dodat i větší objemy. Sáček je vyroben z polyetylenových vícevrstvých folií. Sáček může být vložen do kartonu nebo jiné krabice.


Bag in box pro plnění saponáty

Bag in box je vhodný pro plnění saponáty. Sáčky mohou být v různých velikostech od 3l do 20 litrů, dle individuálních požadavků jsme schopni dodat i větší objemy. Sáček je vyroben z polyetylenových vícevrstvých folií. Sáček může být vložen do kartonu nebo jiné krabice.


 

BiB4BiB501 stribny vak02 modry vak
03 pruhledny vakhneda krabice stribrny vak

bila krabice stribrny vak