banner_blatinie 01.pngbanner_blatinie 02.pngbanner_blatinie 03.jpgnova vyrobni hala.png

BLATINIE, a.s. - Profil společnosti

 

   

Společnost BLATINIE, a.s. se ve spolupráci s Univerzitou Tomáše Bati spolupodílí na realizaci projektu - Vývoj nových ekologicky šetrných obalů pro potravinářské aplikace se zvýšenou užitnou hodnotou.

 

Společnost BLATINIE, a.s. rozšiřuje  od června 2017 svoje  výrobní portfolio o jídelní misku se třemi komorami pod označením MM3 !!!

 

 

 

Společnost Blatinie a.s. zahájila v roce 2000 výrobu prvních plastových obalů. Sídlo společnosti se nachází v obci Blatnice pod Sv.Antonínkem, ve vedlejší obci Blatnička se nachází vlastní areál společnosti - výrobní, skladovací a administrativní prostory. Blatinie a.s. je výrobní a velkoobchodní společnost s dlouhodobou tradicí. Působí na evropském trhu se specializací na vše co souvisí s balením – balící stroje i kompletní obalový materiál.

Naše společnost je rovněž dlouholetým výrobcem jednoho z nejvíce se rozvíjejícího segmentů obalového průmyslu v ČR a to systému balení tekutin Bag in Box (BIB). Našimi obaly BIB zásobujeme nejvýznamější výrobce ovocných moštů v ČR a rovněž tak velké množství menších i větších vinařských podniků, které tento způsob balení používají ve stále větším měřítku.

Díky svému dynamickému rozvoji se Blatinie a.s. zařadila mezi významné výrobce a distributory termoformovaných obalů a obalů BIB  v regionu střední Evropy.

Společnost Blatinie a.s. klade velký důraz na spokojenost svých zákazníků a dlouhodobou spolupráci s nimi. Toho je beze zbytku dosaženo  především dodávkami  vysoce kvalitního zboží, které je možné díky jeho vlastnostem použít i pro to nejnáročnější balení. Nabízíme kompletní služby při řešení požadavků na balení, včetně služby CUSTOM PACKAGING, kdy si zákazník navrhne obal, jeho tvar a design v závislosti na baleném produktu. Výsledkem je kvalitní obal, který zajistí optimální zabalení výsledného produktu.

Nabízíme řešení termoformováním s ohledem na  kvalitu zpracování, design a inovace

Společnost Blatinie a.s.  poskytuje svým zákazníkům rovněž poradenskou pomoc a služby související s výběrem, volbou a instalací balících zařízení a provádí optimalizaci procesu balení vedoucí k významným úsporám nákladů na balení. Naše poradenství je přítomno po celou dobu realizace projektu. Poskytujeme rovněž servis balících zařízení.

Společnost Blatinie a.s. dlouhodobě investuje do nejprogresivnějších výrobních technologií. Pravidelně se zůčastňujeme významných veletrhů po celé Evropě a sledujeme vývoj nejnovějších trendů v oblasti obalů.

Společnost Blatinie a.s. dbá o ochranu životního prostředí. Nemalou část prostředků investuje do vývoje obalů, které budou mít minimální dopad na životní prostředí. Společnost je držitelem certifikátu ISO22000.

 

logo Blatinie pouze B